Føj til favoriterTip en venUdskriv denne side
Tilbage

Deltagerliste - Skue

Udskriv deltagerliste fra pdf

Forårsskue, brugsprøve og øjenlysning i Mønsted den 17. marts 2018

Baby klasse - op til 6 månederTilmeldt: 6
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Elsebeth Gregersen /
Johan Neergaard Gregersen
MidtjTicoLabHDK19200/2017
2Lykke Posselt LindMidtjEckoLabHDK00049/2018
5Thomas JespersenMidtjDaltonLabHDK00046/2018
6Tenna KjeldsenMidtjDeer Hunting Lab's AlaskaLabHDK 20332/2017
7Lene Færk ChristensenMidtjDeer Hunting Lab 's AlbertaLabTDK20333/2017
8Annette KiørboeMidtjDream Max Open Your HeartGoldenHDK 01090
Hvalpe klasse - 6-9 månederTilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Birgitte Bak HenriksenMidtjGilhøjs AlbaLabTDK16499
Anders MadsenMidtjGilhøj's Olga BruunLabTDK16498/2017
Caroline HorskjærNordsjLyngbakken BirkLabH09137/2017
Conni PallesenSydjKildespring Cava de TainGoldenTDK12885/2017
Michael HorskjærNordsjLyngbakken RonjaLabT09144/2017
Birthe NielsenCentrumNordvangs F LauraLabTDK 16452/2017
Ole NielsenCentrumNordvangs F AgnesLabTDK 16452/2017
Heidi Baade BachMidtjGolden Countryside's Super TrouperGoldenTDK13608/2017
Junior klasse 9-18 månederTilmeldt: 10
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Bjarne SimonsenCentrumJiggers Seren TeganFlatHDK06647/2017
Ingelise Vester EjlersenMidtjLyngbakken FrejaLabTDK18947/2016
Bruno KirkebækMidtjBastianGoldenHDK06422/2017
Randi StorgaardNordjAgnesGoldenTDK08491/2017
Jens Riis SørensenNordjJulelsgaard s Panthera PardusLabHDK10846/2017
Rikke AndersenSydjGolden supreme Flip and turnGoldenTDK03817/2017
Lotte Broder JørgensenMidtjHegnets Written By Mark TwainFlatHDK02268/
Conni PallesenSydjMemphis Belle VD Corner BrookGoldenTDK01280/2018
maria michelle holdgaardMidtjlyngbakken sagaLabT
Inger AndersenNordjTouch of Magic Just In LoveGoldenT06166/2017
Åben klasse - over 15 månederTilmeldt: 20
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Iben VilsgaardMidtjGuldbrandsen Frøken SmillaLabTDK20031/2015
Henrietta abildtrup /
Christian Fisker
ØstjClovisLabHDk18823/2015
Henrietta abildtrupØstjLab. Rommelhoff's Beckie balouLabTDk13761/2016
Noel VestergaardMidtjGuldbrandsen Fine BellaLabTDK20030/2015
Heidi Buch EllebyCentrumlab.Rommelhoffs Arto AstonLabHDK12769/2015
Heidi Buch EllebyCentrumlab. Rommelhoffs Beautiful BeaLabTDK13760/2016
Helle Therbo RiederØstjHasmarks DiamondLabTDK13889/2012
Jan KlyverMidtjLyngbakken EbonyLabTDK06732/2016
Mia Juhl /
Helle Therbo Rieder
SydjHeraLabTDK13198/2016
Pernille BentzonMidtjLyngbakken Dark CedarLabHDK06724/2016
Noel Vestergaard /
Mads Skamris
MidtjGuldbrandsen FutteLabHDK20024/2015
Leila FromNordjBraveGoldenT19860/2014
Anders MadsenMidtjGilhøj's Cæsar MatchLabHDK06980/2013
Lykke Posselt LindMidtjNuggaLabTDK04130/2016
Lykke Posselt LindMidtjCheriLabTDK18795/2014
Conni PallesenSydjOscar Wilde Uber den WolkenGoldenHDK01559/2017
Else Marie PedersenMidtjLike A StarLabTDK05246/2015
ELNA HOLM JENSENSydjSILAS VOM ZOTTBACHTALLabHDK 19197/2016
Lene JakobsenFynSkylock Dirty Little SecretGoldenTDK17407/2014
Bettina Holkgaard Christensen /
Jacob Christensen
MidtjGolden Dixies Magic HappensGoldenHdk09629/2016
Brugshunde klasse - med prøveTilmeldt: 1
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Marlene BirkebækØstjFalkirk's Show OffGoldenHDK15100/2015
CK klasse med cert.Tilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Mia JuhlSydjVala Okeanas EliteLabTDK02347/2013
Rikke AndersenSydjZampanzar copy and pasteGoldenTDK09026/2014
Lone og Steen MarbækMidtjGolden Fighters EmeliGoldenTDK10814/2011
Veteran - over 8 årTilmeldt: 4
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Noel VestergaardMidtjLysgaard's Belle FineLabTDK00746/2010
Kirsten VestergaardMidtjSkylock A Winter's TaleGoldenHDK24059/2007
Steen MarbækMidtjWoodstar New PilotGoldenHDK14833/2007
Birgitte Storgaard JensenMidtjSkylock It's Going Down TonightGoldenHDK01455/2009
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Midtjylland